Szefowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” podpisali porozumienie o współdziałaniu w dziedzinie pozyskiwania i obsługi inwestorów.

Wielu inwestorów pozyskaliśmy wspólnie we współpracy z PAIH. Nadal będziemy wspólnie pracować, by sukcesywnie zwiększać te wskaźniki – podkreśla w komunikacie medialnym prezes WSSE Artur Sienicki i dodaje: Razem z Polską Agencją Inwestycji i Handlu jeszcze intensywniej będziemy pracować nad wsparciem potencjalnych inwestorów i instrumentami zachęt. Umowę o partnerstwie podpisali prezes WSSE Artur Sienicki oraz prezes PAiH Krzysztof Drynda oraz wiceprezesi obu spółek Paweł Kurtasz i Grzegorz Słomkowski.

We wszystkich podstrefach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” działa już ponad 250 firm, które zainwestowały dotąd niemal 30 mld zł. Jak już informowaliśmy w naszym portalu w najnowszym zestawieniu ogólnopolskiego dziennika „Puls Biznesu” Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” jest liderem wśród wszystkich czternastu specjalnych stref ekonomicznych w Polsce za I kwartał 2021 r.

Komentarze

Zostaw swój komentarz