Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie.

Poniżej prezentujemy wyniki – zgodnie z Regulaminem Konkursu, zwyciężyło 3 autorów zdjęć z największą ilością polubień/reakcji na Fanpage Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina, którzy poprawnie wykonali zadanie konkursowe.

Zadaniem konkursowym było zamieszczenie zdjęcia własnego autorstwa przedstawiającego sposób, w jaki uczestnik konkursu dba o naszą planetę i swoje najbliższe otoczenie, opublikowanie go pod postem konkursowym w polu komentarz oraz polubienie posta konkursowego i Fanpage Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży. Każdy zwycięzca otrzymuje karnet na basen do Słonecznego Parku Wodnego oraz bilet na zwiedzanie atrakcji turystycznych Ząbkowic Śląskich.

Zwycięzcy:

  • Wanda Maruniak – 49 otrzymanych polubień,
  • Kinga Zięba – 29 otrzymanych polubień,
  • Renata Zielińska – 12 otrzymanych polubień.

Dodatkowo każdy z uczestników, który prawidłowo wykonał zadanie konkursowe otrzymuje sadzonkę magnolii – zapraszamy Wszystkich, którzy opublikowali zdjęcia po odbiór nagród. Gratulujemy! Po odbiór nagród zapraszamy we wtorek 11 maja 2021 r. o godz. 11:00 do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskach ul. 1 Maja 15 (Sala Konferencyjna; nr 5). Zachęcamy każdego do dbania o naszą najbliższą okolicę – bądźmy eko!

Komentarze

Zostaw swój komentarz