Jedyne pięć złotych będzie kosztował dwugodzinny pobyt w ząbkowickim Słonecznym Parku Wodnym uczniów, którzy skończyli rok szkolny 2019/2020 z wyróżnieniem.

To propozycja dla tych, którzy cały rok pracowali na świadectwo z czerwonym paskiem. Pięciodniowa promocja dotyczy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych i obowiązuje w dniach 29 czerwca – 3 lipca 2020 r. na wejście w godzinach 6:00 – 14:00.

Dwie godziny wodnych szaleństw za jedyne pięć złotych dotyczy również uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, którzy nie mieli fizycznej możliwości zdobycia „czerwonego paska”. W ich sytuacji wystarczy, że rodzic lub opiekun pochwali się dyplomem, wyróżnieniem lub nagrodą książkową, otrzymaną na koniec roku szkolnego.

Zapraszamy do odwiedzin Słonecznego Parku Wodnego w Ząbkowicach Śląskich i korzystania z wodnych atrakcji. Kryty basen jest czynny codziennie w godzinach 6:00 – 22:00. Ostatnie wejście o godz. 20:50. Szczegóły i informacje na stronie internetowej basenzabkowice.pl lub centrumsportu.com.pl.

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz