Mamy informacje o najbliższych Targach Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika w Lutomierzu. W tym miesiącu będą połączone z IV Festiwalem Pasternaka, który ze względu na ryzyko koronowirusa odbędzie się tylko symbolicznie.

Lutomierz, niewielka wieś koło Srebrnej Góry (powiat ząbkowicki), to godzina drogi od Wrocławia, po drodze do Kotliny Kłodzkiej i w Góry Sowie. Kręta droga prowadzi do okazałego gospodarstwa, dawnej oficyny dworskiej z przełomu XVIII i XIX wieku. 20 września, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, Malwina Pasternak wraz z rodziną i przyjaciółmi zaprasza mieszkańców oraz tutaj turystów odwiedzających okolicę na Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika.

Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika 2020 to przede wszystkim lokalni producenci, małe manufaktury, produkty rzemieślnicze! Przyjedź do nas, poznaj smaki regionu!

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę ekologicznych produktów spożywczych, rękodzieła i nie tylko. Na odwiedzających czekać będą: sery, pieczywo, miody, wędliny, kiszonki, oleje, wina, soki, owoce, przetwory, ciasta, przekąski, oleje i wiele innych produktów. Naturalne, bez sztucznych barwników, od lokalnych dostawców – zapraszamy!

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia wszystkich stoisk. Każdy z pewnością znajdzie na naszych Targach coś dla siebie!

Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika – niedziela – 20 września 2020 – godz. 12:00 – 16:00 – Serowarnia – Lutomierz 29 (57-213 Stoszowice)

Komentarze

Zostaw swój komentarz