Kapelusze, wirujące frędzle, westernowa foto ścianka, mega bańki, dmuchany zamek, natryskowe tatuaże i prehistoryczne dinozaury, to tylko część bogatych atrakcji, jakie czekały na najmłodszych mieszkańców gminy Ziębice z okazji Dnia Dziecka.

Przez budynkiem Ziębickiego Centrum Kultury, już od samego rana 1 czerwca trwało wielkie szykowanie tego wyjątkowego wydarzenia – z ziemi wyrósł dmuchany zamek, poszczególne elementy dekoracji sprawiały, że powoli można się było poczuć, jak podczas oglądania niedzielnego Westernu, a namioty i balony dopełniły całość aranżacji.

Popołudniem, licznie przybyłe dzieci wraz z rodzicami, przywitał burmistrz Ziębic Mariusz Szpilarewicz, który wręczył każdemu uczestnikowi słodki podarunek. Po przywitaniu, Dominika Górska wraz z pracownikami Ziębickiego Centrum Kultury zaprosiła do zabawy i radosnego świętowania. Dzieci zostały podzielone na grupy, w których wspólnie uczestniczyli w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach: westernowej foto ściance, zabawach tanecznych, wspólnym śpiewaniu, puszczaniu mega baniek, wykonaniu wyjątkowego natryskowego tatuażu, tworzeniu prehistorycznych dinozaurów, zjazdów na dmuchanym zamku i innych zabaw ruchowych. Radość, beztroska, uśmiech, jakie towarzyszyły dzieciom to najpiękniejszy prezent.

  • Organizatorzy przekazują podziękowania dla każdego z uczestników oraz dla Pana Kamila Łagockiego (Fines Operator Bankowy) za wsparcie w formie gadżetów oraz artykułów papierniczych.

Komentarze

Zostaw swój komentarz