Złoty StokVIDEO

Złoto jest piękne i… ciężkie – ma też niezwykłą historię w… Złotym Stoku [VIDEO]

0

W Kopalni Złota w Złotym Stoku, atrakcji nie brakuje. Można spędzić tam co najmniej godzinę, ale i całego dnia może nie wystarczyć, aby wszędzie dotrzeć, wszystko zobaczyć i jak najwięcej się dowiedzieć.

To doskonałe miejsce dla osób ciekawych historii, aktywnych oraz chcących wypocząć dobrze się bawiąc. Zakątek położony na styku Kotliny Kłodzkiej i Ziemi Ząbkowickiej łączy w jedno wątki muzealne, rekreacyjne, wypoczynkowe, integracyjne. Co roku można tu znaleźć nowe propozycje aktywnego spędzania czasu wolnego zarówno w gronie rodzinnym, jak i indywidualnie.

Historia jest tu przekazywana w sposób nowoczesny i jeśli ktoś tu przyjedzie raz, niewątpliwie wróci, aby kontynuować pasjonujące spotkanie z historią, geologią, przyrodą, techniką połączone z rekreacją, gastronomią i gościnnością gospodarzy miejsca. O tym wszystkim mówi nam Marta Adamiak-Szumska. Zobacz nasze video.

Złoty Stok, a tu prawdziwa kopalnia złota, która jest swego rodzaju wehikułem czasu. To miejsce fascynującej podróży po datach i faktach związanych ze złotem. My tu jeszcze wrócimy, a kto nie był, niech wyrusza choćby i dzisiaj.

Dariusz Nowakowski

Komentarze

Zostaw swój komentarz