20 mln zł w Jaworzynie Śląskiej oraz 4,5 mln zł w Czarnym Borze – to efekt najnowszych kontraktów zawartych przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną Invest-Park.

Prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Artur Siennicki oraz wiceprezes Kamil Zieliński i burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz podpisali akt notarialny, na mocy którego WSSE nabyła od gminy Jaworzyna Śląska prawie 4 hektary gruntów. W przyszłym roku powstanie na nich hala produkcyjna wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni około 5 tys. mkw. W hali będzie można ulokować 3 lub 4 małe czy średnie przedsiębiorstwa, gdzie zatrudnienie znaleźć będzie mogło około 100 pracowników.

Szefowie wałbrzyskiego Invest-Parku i wójt Czarnego Boru Adam Górecki podpisali porozumienie o współpracy pomiędzy WSSE i gminą Czarny Bór. Porozumienie zakłada promocję terenów inwestycyjnych leżących w gminie oraz wspólne działania w celu pozyskania nowych inwestorów i rozwoju obecnych przedsiębiorstw z wykorzystaniem ulg podatkowych. Jak już informowaliśmy w naszym portalu Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała już pierwszą decyzję o wsparciu inwestycji na terenie Czarnego Boru dla miejscowej firmy. Mon-Tech zainwestuje ponad 4,5 mln zł w zwiększenie mocy produkcyjnych przedsiębiorstwa.

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park zaprasza do udziału w pierwszym hybrydowym konkursie pn. „Dzień Niepodległości moimi oczami”. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie. To naprawdę proste:

  • Przygotuj pracę plastyczną w dowolnej technice. Hasło przewodnie to Dzień Niepodległości moimi oczami.
  • Pracę dodaj w formie komentarza pod postem konkursowym wraz z imieniem i nazwiskiem autora lub wyślij pocztą na adres: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”, ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych, dopisek: Konkurs z okazji Dnia Niepodległości.
  • Termin nadesłania prac mija 15.11.2020 o godz. 23:59.
  • Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze trzy najlepsze, przyznając I, II i III miejsce. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność wykonania. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18.11.2020 o godz. 12:00.
  • NAGRODY: bony podarunkowe do jednego ze sklepów sportowych: I miejsce – bon podarunkowy o wartości 150 zł, II miejsce – bon podarunkowy o wartości 100 zł, III miejsce – bon podarunkowy o wartości 50 zł.
Każdy autor może wysłać tylko jedną pracę, decyduje kolejność zgłoszeń.

1 Komentarze

  1. […] W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o najnowszych zaangażowaniach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Jaworzynie Śląskiej oraz Czarnym Borze. Invest-Park zakupił kolejną nieruchomość, na której powstanie nowoczesna i funkcjonalna hala dla przedsiębiorców. […]

Zostaw swój komentarz