12 czerwca wrócą emocje dla kibiców pasjonujących się boksem. Przed nami Pałac w Konarach Boxing Night.

Trenujący pod okiem wybitnego szkoleniowca Piotra Wilczewskiego – Mariusz Wach (35-6, 19 KO) zmierzy się z Amerykaninem Kevinem Johnsonem (34-16-1, 18 KO). To pierwsza ogłoszona oficjalnie gala bokserska po pandemii. Odbędzie się w Konarach nieopodal Kielc, na terenie pięknego dworu widocznego na poniższej fotografii.

Największą uwagę kibiców skupi pojedynek Mariusza Wacha z Kevinem Johnsonem. Obaj wydają się być spragnieni wyjścia do ringu. „Wiking” miał boksować 28 marca w Niemczech z Agitem Kabayelem, ale ze względu na pandemię koronawirusa do starcia nie doszło. Jego przeciwnik podobnie jak Wach rywalizował z Kliczką, ale nie z Władimirem, a Vitaliyem. Podobnie jak polski pięściarz wytrzymał cały pojedynek, ale przegrał na punkty. W przeszłości Amerykanin stoczył wiele walk, które sprawiły, że wciąż ma wiele do udowodnienia. Boksował z takimi postaciami jak: Anthony Joshua, Dereck Chisora, Kubrat Pulev, oraz m.in: Martin Bakole. Pojedynek zapowiada się wręcz pasjonująco.

Jednym ze starć podczas czerwcowej gali będzie również pojedynek wewnątrz grupy Wach Boxing Team pomiędzy młodym, perspektywicznym Serhijem Hukiem oraz Tomaszem Piotrowskim, który po przegranej na gali w Stężycy zapowiada powrót na właściwe tory. Wszyscy spragnieni dobrego pięściarstwa w akcji oprócz Mariusz Wacha zobaczą między innymi: rewanż Ewy Piątkowskiej i Kariny Kopińskiej.

Gala dostępna będzie w systemie PPV. Koszt jej obejrzenia to 20 zł. https://www.eventtv.global/pages/blog/posts/29-entertainment/132-palac-w-konarach-boxing-night

Komentarze

Zostaw swój komentarz