W pierwszym tygodniu zimowych ferii zawodnicy Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie udali się na zgrupowanie sportowe do Bystrzycy Kłodzkiej. Grupa 33 zawodników podzielona na kategorie wiekowe, przygotowywała się pod okiem trenerów do nadchodzącego sezonu ligowego.

Dodatkową formą treningu były zajęcia fitness prowadzone przez Magdalenę Kaczmarczyk. Oprócz zajęć sportowych, zawodnicy brali udział w warsztatach i zajęciach teoretycznych tj. kurs pierwszej pomocy wykłady z dietetyki czy teoria piłkarska. Czas na odpoczynek między treningami też był wskazany i zaplanowany. Wyjazd do Radochowa w celu zwiedzenia Jaskini Radochowskiej okazał się strzałem w dziesiątkę.

Cieszę się, że zgrupowanie doszło do skutku. W tych czasach nic nie jest pewne, a plan przygotowawczy musi być w jakiś sposób realizowany. Mając dzień w dzień swoich zawodników pod okiem i możliwość treningów 3x dziennie oraz zajęć teoretycznych dużo więcej mogę przekazać – ocenia wyjazd trener Krzysztof Cupiał. Wyjazd do Bystrzycy Kłodzkiej zaliczam jak najbardziej do udanych. Spora ilość treningów, wiele zajęć i integracja – bezcenne, szczególnie patrząc na sytuację w jakiej się wszyscy znajdujemy. Nie odpoczywamy jednak za długo. Za nami pierwszy trening po obozie. Skupiamy się już na nowych celach i ich realizacji – dodał trener Łukasz Lisiecki.

Wyróżnione zostały następujące osoby:
  • Tenis stołowy:
🥇M. Samuel
🥈J. Kuzakowski
🥉K. Kowalczuk
  • Mam talent:
🏆Milan Grzanka – mistrz kostki rubika
  • Quiz wiedzy piłkarskiej:
Trampkarze:
🥇M. Wójcik
🥈G. Rzepka
🥉A. Zieliński
Żaki/Orliki:
🥇J. Strycharczuk
🥈K. Zieliński
🥉Bracia Węgrzyn
  • Najczystszy pokój
🏅D. Galik/G. Rzepka
  • Sportowe świry:
Juniorzy: K. Krzyżanowski /K. Kowalczuk
Trampkarze: A. Zieliński /M. Bębenek
Żaki /Orliki: K. Sito/B. Węgrzyn
Poprzez: Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie

Komentarze

Zostaw swój komentarz