Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika pewno zaskoczą Was jesienną ofertą naszych zaprzyjaźnionych wystawców. Na pewno nie zabraknie także pierwszych świątecznych akcentów!

Jesień to zawsze czas zwiększonej zachorowalności na wszelkiego rodzaju infekcje. Pogoda nas nie rozpieszcza, pandemia i zwykłe jesienne infekcje wirusowe i bakteryjne już dziś dają się we znaki, a w długoterminowych prognozach, zapowiadane jest znaczne pogorszenie pogody.

Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy w niedzielę 21 listopada 2021 do Lutomierza. 21 listopada 2021 – w godz. 12:00 – 16:00 – Serowarnia (Lutomierz 29 – powiat ząbkowicki) na Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika!

To niepowtarzalna okazja do skorzystania z oferty naszych wystawców, których produkty z pewnością zasługują na miejsce w Państwa jesiennej, domowej „apteczce”. Postaw na naturalną odporność! Jak co roku jesienią i zimą w Lutomierzu szczególnie gorąco polecamy soki i syropy od Sery Lutomierskie z Gór Sowich, naturalny i skuteczny sposób na wzmocnienie: sok z czarnego bzu czarnego, syrop z mniszka lekarskiego, syrop z pędów sosny, zakwasy buraczane, przetwory z pasternaku. Ponadto do nabycia: mąki orkiszowe, kasze, jaja, domowe ciasta, wegańskie przekąski, ekokosmetyki…. cudeńka. Na miejscu grzaniec z BROWARU REBELIA i ciepły wiejski żurek!

Wśród gości m.in.:

Komentarze

Zostaw swój komentarz