Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno-włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To będzie bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej „Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga czy roztańczone „Quando, quando”, aż po dramatyczny „Hymn miłości” Edith Piaf. Piosenki w świetnych, w większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

ORGANIZATOR POINFORMOWAŁ O PRZESUNIĘCIU WYDARZENIA NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2021

Recital Michała Bajora „Kolor Cafe” – sobota – 6 lutego 2021 – godz. 18:00 – sala widowiskowa Kłodzkiego Ośrodka Kultury – Kłodzko – w związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, organizatorzy proszą o nieprzyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia – wydarzenie odbędzie się w zależności od poziomu obostrzeń epidemicznych

Komentarze

Zostaw swój komentarz