Od poniedziałku przy ulicy 1 Maja w Bardzie trwają prace modernizacyjne 40 metrowego odcinka sięgacza do posesji znajdujących się przy tej ulicy (dojście/dojazd do posesji o numerach porządkowych od 13 do 18).
Zostanie wykorytowana istniejąca nawierzchnia drogi, położone będą krawężniki z uwzględnieniem istniejących wjazdów na posesje. Regulacji poddane będą studzienki i zawory znajdujące się w jezdni. Nawierzchnia zostanie wykonana z kostki betonowej. Prace wykonują pracownicy Zakładu Komunalnego w Bardzie.
W związku powyższym w godzinach od 7.00 do 14.00 mogą wystąpić chwilowe niedogodności związane z przejazdem pojazdów samochodowych.




![Nowa siedziba urzędu gminy – ma być nie tylko ładniej, bo Głuszyca planuje inwestycje dla przedsiębiorców [VIDEO]](https://sudeckiefakty.pl/wp-content/uploads/2021/05/Nowa-siedziba-urzędu-gminy.jpeg)








