Julia Kuczała poinformowała dzisiaj, że właśnie podpisano kontrakt z kliniką w St. Louis, która przedstawiła mniejszy kosztorys leczenie chorej na złośliwy nowotwór mózgu 18-latki. O walce z czasem, aby móc ratować życie i zdrowie młodej mieszkanki Radkowa pisaliśmy w naszym portalu.

Mam do przekazania wspaniałą wiadomość: właśnie podpisaliśmy kontrakt ze szpitalem w St. Louis. Kosztorys przedstawiony przez klinikę pozwala nam zakończyć zbiórkę – poinformowała dzisiaj na portalu społecznościowym Julia i podziękowała wszystkim Aniołom za pomoc i wsparcie. Specjaliści ze szpitala uniwersyteckiego w St. Louis zaproponowali Julii najnowocześniejsze leczenie polegające na zastosowaniu autoimmunologicznych przeszczepów szpiku. W ciągu najbliższych dwóch tygodni Julia powinna rozpocząć terapię!

Opublikowany przez Wiktorię Weroniką Kuczałą Poniedziałek, 21 września 2020

 

Jak podał portal 24Kłodzko.pl, zebrana kwota 7 mln złotych wystarczy na leczenie Julii i zbiórka na siepomaga została zamknięta. Nadal jednak będą trwały rozpoczęte licytacje, dzięki którym Julia będzie mogła przejść rehabilitację.

Julia opublikowała przesłanie do wszystkich uczestników zbiórki na siepomaga.pl: Dzięki tysiącom wspaniałych ludzi moje leczenie jest możliwe! Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za dobro, za hojność, za wspaniałe słowa i wielki strumień pozytywnej energii – za to, że chce Wam się chcieć pomagać.

Jesteście wspaniali, a dobro powracaTrzymajcie kciuki za mnie. Wiem, że muszę dać radę, jestem Wam to winna. Do zobaczenia za osiem miesięcy, z niecierpliwością czekam na moment, gdy będę mogła zacząć spłacać swój dług wobec Świata – napisała Julia.

Udostępnione dzięki: 24Klodzko.pl

Komentarze

Zostaw swój komentarz