KULTURAVIDEO

Jeśli powiem

0

Niestabilny mam sen, kiedy wiem, że już nie wiem nic. Słyszę głos, jakby ktoś wołał mnie przez zamknięte drzwi. W pełni sił nadal chcę, czegoś chcę, Kogoś chcę przy sobie mieć. Odwiedzamy świat tylko jeden raz. Nie zostawiaj mnie bez cienia szans. Nie chce tęsknić, znowu tęsknić do ciebie. Odwiedzamy świat tylko jeden raz, więc nie zostawiaj mnie bez słowa. W taki czas, w którym tęsknię, Znowu tęsknię. Za Tobą. Za Tobą tęsknię. Jak spalona ziemia za deszczem nadwrażliwe mam myśli. Czasem nie chcę ich w sobie mieć, przez nie marznę do kości. Tylko Ty możesz ogrzać mnie. W pełni sił nadal chcę, czegoś chcę, Kogoś chcę przy sobie mieć. Jeśli powiesz „nie” i wpadniemy w tarapaty, to nic. Jeśli tak ma być i tylko tracę czas, to nic. Jeśli byłem blisko gdzieś, po to by móc chronić Cię, to nic. Mimo wszystko coś nie pozwala nam bez siebie dalej iść.

14-letni Marcin Maciejczak, dzięki dotychczasowym sukcesom uznawany jest za jednego z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistów młodego pokolenia. W 2019 roku wziął udział w trzeciej edycji programu „The Voice Kids” i już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. „I’ll Never Love Again”. Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach „The Voice Kids” na całym świecie. Pozostałe wykonania Marcina z programu również cieszą się ogromną popularnością w sieci. Debiutancki singiel artysty w zawrotnym tempie stał się jednym z największych przebojów w Polsce i osiągnął status Złotej Płyty. Reakcje internautów na piosenkę „Jeśli powiem” zaśpiewaną do filmu „Tarapaty 2” są jednoznacznie pozytywne. „Wzruszający tekst, piszący historię, opowieść, nową rzeczywistość, w której można się zatracić. Niemożliwe do opisania uczucie, z którym każde kolejne słowo tekstu wybrzmiewa Z głośników. Żeby tak to zaśpiewać, naprawdę trzeba mieć to coś. Ta piosenka naprawdę pokazuje odczucia wobec świata. Pełna zrozumienia, ale też pytań. Pokazuje obiektywne spojrzenie na świat i daje nową świadomość. Życzę dalszego rozwoju w tą stronę, bo jest się czym chwalić” – to jeden z komentarzy.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas.

Komentarze

Zostaw swój komentarz