KłodzkoVIDEO

Jak coś robisz, to rób to z… wodą – „Staropolanka” jest w sam raz dla ciebie [VIDEO]

1

Woda stanowi 60-70 procent masy dorosłego człowieka. Dlatego ważne jest, abyśmy dobrze się nawadniali. Prawdziwym skarbem Uzdrowisk Kłodzkich jest woda „Staropolanka”, która może w tym pomóc.

Marka „Staropolanka” jest bardzo dobrze znana miłośnikom dobrej wody. Jako firma nieustannie rozwija się, a obecnie wkracza w zupełnie nowy etap swojej historii. W końcowej fazie instalacji w Polanicy Zdroju jest już zupełnie nowa rozlewnia, która znacząco zwiększy potencjał technologiczny firmy. Kosztowała około dwadzieścia milionów złotych. Zdecydowanie zwiększy się wydajność przy jednoczesnym radykalnym obniżeniu energochłonności całego procesu wlewania wody do butelek, jakie potem kupujemy chcąc napić się krystalicznie czystej wody mineralnej. O tym wszystkim mówi nam prezes zarządu Uzdrowisk Kłodzkich Łukasz Surażyński. Zobacz nasze video.

„Staropolanka”, jako część Uzdrowisk Kłodzkich, to nie tylko pracodawca, ale i powód do dumy dla miejscowych mieszkańców Polanicy Zdroju. Przekonuje nas o tym wiceburmistrz Agata Winnicka, która zaprasza do odwiedzenia – znanego z naszej wcześniejszej relacji – uroczego kurortu w Kotlinie Kłodzkiej.

Południe Dolnego Śląska i tu malowniczo położona Polanica Zdrój. Słynie nie tylko z gościnnego dla kuracjuszy uzdrowiska, ale też ze wspaniałej wody „Staropolanki”. Jak coś robisz, to rób to z… wodą.

Dariusz Nowakowski

1 Komentarze

  1. […] Od 2016 roku trwały analizy i prace koncepcyjne, a następnie realizowano samą inwestycję, która dla Uzdrowisk Kłodzkich jest jednym z największych projektów rozwojowych. Największych i najważniejszych, bo postawienie zupełnie nowej i nowoczesnej linii rozlewniczej wody „Staropolanka” to ważny krok dla spółki, ale i dla Polanicy Zdroju. O tej inwestycji informowaliśmy w serwisie video naszego portalu. […]

Zostaw swój komentarz