Koncert Pawła Tura to muzyczne zwieńczenie Internetowych Dni Kłodzka 2020 oraz pierwsze wydarzenie w Kłodzkim Ośrodku Kultury z udziałem publiczności po „odmrożeniu” instytucji kultury.

Paweł Tur to wokalista i instrumentalista zarazem, który tak pisze o sobie i swojej twórczości: „Gitara to dla mnie najważniejszy instrument. Muzyka to ja, ja to gitara. Gitara też dominuje w moich piosenkach. Najbliższe są dla mnie energiczne dźwięki, ale dobrze czuję się także w balladach. Muzykę tworzę od początku do końca sam. Chcę być muzykiem – twórcą, a nie odtwórcą, stąd duży nacisk kładę na to, żeby być szczerym w tym, co robię”.

Ma rozległe zainteresowania muzyczne – zaczynając od Franka Sinatry, Tadeusza Nalepy, Darii Zawiałow przez Andrzeja Zauchę, Klausa Mittfocha czy The Cure i Pink Floyd”.

Koncert „Paweł Tur z publicznością” – piątek – 26 czerwca 2020 – 19:00 – Kłodzki Ośrodek Kultury – wydarzenie będzie transmitowane online

Podczas koncertu obowiązują: reguły sanitarne, dystans społeczny, maseczki złożenie u organizatora oświadczenia, wzór do pobrania tutaj: http://www.centrumftp.nazwa.pl/common/v3/images/oswiadczenie-covid.pdf

Komentarze

Zostaw swój komentarz