Kapituła Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” ogłosiła nominacje do nagrody w 17. edycji tego przedsięwzięcia. Tym razem statuetki dla firm i samorządów będą wręczane na gali 26 październików. Ujawnionych zostało siedem kategorii, z czego aż pięć to nowe propozycje.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to nagroda już od 17 lat promująca podmioty, które mają rzeczywiście wybitne zasługi dla rozwoju naszego regionu. Mimo że jest przyznawana już po raz siedemnasty, wyróżnia się dużą dynamiką i podążaniem za duchem czasu – uważa przewodniczący Rady Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy Grzegorz Dzik.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to nagroda prestiżowa, która ceni ponad wszystko innowacyjność, dynamikę rozwoju i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności. Wyróżnienie, którym mogą pochwalić się najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego i organizacji działające na terenie Dolnego Śląska. Jak co roku Kapituła miała ogromnie trudne zadanie. Do konkursu zgłosiło się wiele firm, których dokonania są naprawdę nieprzeciętne i godne podziwu. – dodaje rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Andrzej Kaleta – przewodniczący kapituły konkursu.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest prowadzenie działalności zarejestrowanej na terenie Dolnego Śląska. Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Partner Merytoryczny firma PwC. W tym roku przedsięwzięcie organizowane jest już po raz siedemnasty, a od 2004 roku wyróżniono blisko 90, 24 samorządy i 10 osobowości Dolnego Śląska. Przyznano także dwa wyróżnienia.

Tegoroczne nominacje przyznano w siedmiu kategoriach.

Dolnośląski Produkt Roku:

Firma świadoma ekologicznie:

Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju:

Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych:

Samorząd wspierający biznes:

Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój:

Lider transformacji biznesu :

Portal SudeckieFakty.pl jest patronem medialnym tegorocznego wydarzenia. Gala finałowa planowana jest 26 października na Stadionie Wrocław.

1 Komentarze

  1. […] co roku uwieńczeniem, zapowiadanego w naszym portalu, konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” jest Wielka Gala Biznesu, na której […]

Zostaw swój komentarz