Regionalni producenci żywności, sklepy oraz restauracje znajdujące się na Szlaku Kulinarnym Smaki Dolnego Śląska przygotowali w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną specjalną ofertę. Jest także szczególna propozycja ze strony znanej na naszym terenie Serowarni w Lutomierzu (powiat ząbkowicki). Kupowanie żywności u naszych lokalnych producentów to nie tylko możliwość zdrowego odżywiania się, ale także forma wsparcia dla naszych przedsiębiorców.

Wszyscy producenci skupieni w Szlaku Kulinarnym Smaki Dolnego Śląska działają, mają otwarte punkty sprzedaży bądź gotowi są zaopatrzyć Państwa w swoje wyroby wysyłkowo. Restauratorzy oferują dania na wynos bądź z dowozem do klienta.

Z zaproszeniem do zakupów w Serowarni Lutomierz zwraca się także Malwina Pasternak – gospodyni tego niezwykłego i znanego Czytelnikom naszego portalu miejsca. Pani Malwina na profilu społecznościowym napisała m.in.: Próbujemy dostosować się do nowej rzeczywistości, jeśli nadal Chcecie Państwo mieć dostęp do naszych wyrobów zapraszam do zamówień przez SMS, Messenger – Sery Lutomierskie, e-mail malwina_pasternak@vp.pl , rozmowę telefoniczną. Będę w CZWARTKI dowozić gotowe paczki pod wskazany adres na terenie Ząbkowic Śląskich, Bielawy, Dzierżoniowa oraz wysyłać kurierem do dalszych miejscowości. Odbiór osobisty w serowarni tylko w sobotę między godziną 10:00 – 15:00 bądź w innym uzgodnionym terminie.

Cennik produktów w Serowarni Lutomierz:
  1. Sery po 200 gram porcja cena 12 zł (czarnuszka, kozieradka, czosnek, pomidor+czosnek, orzech),
  2. Masło 10 zł / 260 gram,
  3. Smalec ze skwarkami 5 zł / 250 ml,
  4. Powidła jabłkowe; z aronią 8 zł / 300 ml,
  5. Syrop z pędów sosny; mniszka lekarskiego 10zł / 250 ml,
  6. Zakwas buraczany 10 zł / 0,5 litra, 5 zł / 0,2 litra,
  7. Zakwas na żurek 8zł/ 0,5 litra, 5zł/ 0,2 litra,
  8. Sałatki warzywne do obiadu 8zł/300 ml
Do wyboru płatności: on-line bądź odliczoną kwotą.

Warto zapoznać się z poniższymi informacjami i wsparcia lokalnych producentów, do czego zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Codziennie na Szlak Kulinarny Smaki Dolnego Śląska publikowane będą szczegółowe informacje od naszych partnerów.

Aktualna lista:

Sery Łomnickie
Przetwórstwo Farmerskie Sery Ślubowskie
M.Sznajder Kiszone warzywa z Doliny Baryczy
Raj Pstrąga
Maciejowy Sad
Likier Karkonoski
Sklep firmowy- Sadownictwo & Tłocznia Pochodyła
Winnice Jaworek
Masarnia Urbanowscy
RegioFood Z Chaty Łaniaków – Domowe Przetwory Owocowe Pasieka ZUZIA
Piekarnia “UliJanka” Piechowice
Zamek Kliczków
Hotel Tumski Wrocław – Restauracja Karczma Młyńska

Komentarze

Zostaw swój komentarz