Boguszowscy policjanci ok. godziny 23. zostali poinformowani o próbie samobójczej jednego z mieszkańców Boguszowa-Gorców.

Młody mężczyzna mógł rzucić się pod pociąg, dlatego dyżurny tej jednostki skontaktował się z najbliższym posterunkiem Służby Ochrony Kolei w celu przekazania informacji maszynistom prowadzącym pociągi na trasie pomiędzy Wałbrzychem, a Boguszowem-Gorcami. Szybkie działania przeprowadzone przez dzielnicowych pozwoliły ostatecznie już po kilkudziesięciu minutach na ustalenie miejsca pobytu mężczyzny. Przebywał on na torowisku w rejonie Kuźnic. Tam właśnie zastali go policjanci.

Załamany boguszowianin znajdował się w stanie nietrzeźwości. Ostatecznie po krótkiej rozmowie 37-latek zgodził się w asyście funkcjonariuszy opuścić torowisko. Policjanci przewieźli go do komisariatu, gdzie przyjechał wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Mężczyzna trafił ostatecznie do placówki medycznej, a tam lekarze sprawdzili jego stan zdrowia i postanowili pozostawić w szpitalu. Dzięki szybkiej interwencji miejscowych policjantów na szczęście nie doszło do tragedii i udało się uratować kolejne życie ludzkie.

Poprzez: KMP Wałbrzych

Komentarze

Zostaw swój komentarz