KULTURAVIDEO

Częściej

0

Jeden dzień – tak mało, a tyle zmienia się. Przecież ledwie się znamy, a nie chcę z tobą żegnać się. Jak w sen nieśmiało wierzę, że ktoś przy mnie jest na twój głos. Czekam od rana, z tobą uśmiecham się znów. Bądź ze mną więcej i częściej. Chcę czuć, że dla mnie jesteś. Bądź ze mną częściej, bo tak chcę czuć, że cię mam. Chcę znać na pamięć, jak puls przyśpiesza od słów. Ja chcę to znać i nawet, gdy skłamiesz, spijać cały smak z twoich ust. Bądź ze mną więcej i częściej. Chcę czuć, że dla mnie jesteś. Bądź ze mną częściej, bo tak chcę czuć, że cię mam. I tęsknię, jak nigdy wcześniej. Roztop ten lód. Bądź ze mną więcej i częściej. Chcę czuć, że dla mnie jesteś. Bądź ze mną częściej, bo tak chcę czuć, że cię mam.

Kasia Moś połączyła siły z zespołem Happy Prince. Efektem tego połączenia jest piękna i niezwykle klimatyczna ballada zatytułowana „Częściej”. Duet Happy Prince tworzą kompozytor, aranżer i autor tekstów Kuba Prachowski, a także perkusista i kompozytor Tomasz Stawarz. Wspólnie próbowali swoich sił podczas eliminacji do konkursu Eurowizji w 2018 roku. Wtedy też poznali Kasię Moś, która była jurorką i decydowała, kto będzie reprezentował Polskę w konkursie. Ich wspólny utwór „Częściej” ujął serca fanów. Jest niezwykle nastrojowy i w doskonały sposób pokazuje możliwości wokalne artystów. Z jednej strony nie było to zaplanowane, a z drugiej wyszło, jakby było zaplanowane – mówi Kasia Moś i dodaje: Kuba Prachowski wysłał mi ten utwór dwa lata temu, kiedy się poznaliśmy. Automatycznie zakochałam się w nim od pierwszego odsłuchania. Chciałam go nagrać, parę razy do niego podchodziliśmy, ale cały czas coś stawało na drodze, aż wreszcie po dwóch latach udało się. Jestem piekielnie szczęśliwa.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas.

Komentarze

Zostaw swój komentarz