Twierdza Srebrna Góra – jako jedyny reprezentant Dolnego Śląska – znalazła się w piątce nagrodzonych w drugiej odsłonie ogólnopolskiego konkursu konkursu „Czekamy na Was!”.

W plebiscycie Polskiej Organizacji Turystycznej należało przygotować film o długości od 15 do 30 sekund zachęcający do odwiedzenia obiektu po zakończeniu okresu izolacji społecznej. Motywem przewodnim materiału video miało być hasło „Czekamy na Was!” W tym roku zgłoszono 79 produkcji ukazujących obiekty noclegowe, muzea i instytucje kultury, a także przedsiębiorstwa prowadzące atrakcje turystyczne.

Film zachęcający do odwiedzenia Twierdzy Srebrna Góra film zachęcający do odwiedzenia tego obiektu znalazł się w gronie najlepszych prac. Wyróżnienie przyznano także filmowi o wieży widokowej na Wielkiej Sowie. Wszystkie zwycięskie filmy będą ogniwami kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polska.travel.

Warto przypomnieć, że w 2019 r. Twierdza Srebrna Góra otrzymała Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny.

Komentarze

Zostaw swój komentarz