Do zdarzenia doszło wieczorem w jednym z mieszkań w miejscowości Struga (powiat wałbrzyski). Awanturę wszczął tam jeden z młodych domowników.

Policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zostali wezwani na interwencję, gdyż 29-latek awanturował się z dziadkami. Byli oni przerażeni jego agresywnym zachowaniem i obawiali się o swoje bezpieczeństwo.

Podczas czynności wykonywanych na miejscu incydentu funkcjonariusze wyczuli, że z jego pokoju wydobywa się zapach marihuany. Okazało się, że mieszkaniec Strugi ukrywa spore ilości narkotyków, a także urządzenia służące do uprawiania konopi indyjskich.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Musi się teraz liczyć nie tylko z konsekwencjami wywołanej przez siebie burdy i stresu, na jaki naraził swoich dziadków, ale też poniesie karę za posiadanie i prawdopodobnie za przetwarzanie narkotyków.

Przeprowadzone w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu badania, potwierdziły bowiem, że mężczyzna posiadał substancje odurzające w postaci marihuany, z których można było przygotować kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku. Mieszkaniec Strugi stanie teraz przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Poprzez: KMP Wałbrzych

Komentarze

Zostaw swój komentarz