Zapraszamy na pierwszą po przerwie wystawę w świdnickiej Galerii Fotografii. Jeszcze bez wernisażu i w reżimie sanitarnym (zwiedzanie pojedynczo, obowiązkowe maseczki, użycie płynu dezynfekującego).

Będziemy mogli oglądać powstałe w okresie izolacji prace uczestników warsztatów akwarelowych prowadzonych przez Miłosza Nosiadka. W domach realizowali oni „akwarelowe wyzwania”, jako że warsztaty nie mogły być z oczywistych względów w ostatnim czasie kontynuowane z zwyczajnym trybie. Nowi adepci sztuki malowania farbami wodnymi otrzymywali każdego tygodnia od mistrza kolejne tematy, które miały pomóc rozwijać im nowe umiejętności i doskonalić technikę, po czym otrzymywali komentarze i wskazówki pozwalające im jeszcze skorygować, wyszlifować swoją wizję.

Ostatnim, a zarazem najbardziej wymagającym, z tematów był portret — w jaki sposób warsztatowicze podeszli do tego niełatwego zadania, będzie można przekonać się odwiedzając Galerię Fotografii w Świdnicy od 12 maja 2020 r. w godz. 12:00 – 16:00 – od wtorku do soboty.

Komentarze

Zostaw swój komentarz