KULTURAVIDEO

Świat wie

1

Pamiętam każdy dzień. Te pierwsze słowa, świat był nasz. Jak spełniony sen byliśmy, tylko dla siebie, jak skryty skarb. Wiem, dobrze, że zostało tak, choć czasami sercu brak, tych pierwszych, najdroższych chwil… Zapomnij się i rozkołysz mnie. Niech cały świat już o nas teraz wie. I daję słowo, że co tylko chcesz – zrobię dziś… Pamiętam każdy dzień. Tę pierwszą noc przy blasku gwiazd. Szukaliśmy się od zawsze. Najlepszych słów był ocean w nas. Dobrze wiem, że czas nie stoi w miejscu. Trzeba nam biec, co dnia, do tamtych najdroższych chwil…

Piosenka opowiada o miłości dojrzałej, o tym, jak trudne jest jej pielęgnowanie i jak ważne jest, aby o nią cały czas dbać a czasem też walczyć… Teledysk do piosenki „Świat Wie” przedstawia taneczną ilustracje poznania dwojga ludzi ich wzajemnego zakochania i wspólnego życia. Utwór przebojem wdarł się do internetu. Bez promocji, w zaledwie tydzień miał na swoim koncie już pół miliona wyświetleń na You Tubie. Ania Deko – pochodzi z Nysy i jest absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Swoją pierwszą piosenkę, „O nic nie pytaj”, napisała w wieku 14 lat, na dobre rozpoczynając swoją przygodę z muzyką. Od tamtej chwili konsekwentnie dąży do realizacji swojego muzycznego marzenia Jest zwyciężczynią programu „Bitwa na głosy”. Już jako doświadczona już wokalistka, wzięła udział w popularnym talent show „The Voice of Poland”. Podczas przesłuchań w ciemno „odwróciła” cztery fotele, zachwycając nie tylko jurorów, ale i publiczność. Brawurowe występy w kolejnych odcinkach doprowadziły ją do ścisłego finału.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas.

1 Komentarze

  1. Ja czafam febuuka olgom m

Zostaw swój komentarz