Jesteś mieszkańcem Gminy Ząbkowice Śląskie, prowadzisz działalność bądź angażujesz się społecznie? Osiągasz sukcesy lub zrobiłeś coś ważnego i dobrego dla lokalnej społeczności? A może znasz taką osobę?

Zgłoś udział w konkursie! Na uczestników do zdobycia czeka Honorowe Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich – Ząbkowickie Krzywe Wieże za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie! Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz osoby czynnie działające na rzecz naszej gminy do udziału w konkursie.

Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorstw, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie. Nagroda za osiągnięcia indywidualne lub zespołowe w tym roku będzie przyznawana w 7 kategoriach konkursowych:

  1. Przedsiębiorca roku
  2. Kultura i Sztuka
  3. Nauczyciel na Medal
  4. Uczeń na Medal
  5. Sport i Kultura Fizyczna
  6. Działalność Społeczna
  7. Ząbkowiczanin Roku

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 15 lutego 2022 r. w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego lub przesłać na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie z dopiskiem na kopercie Zgłoszenie do Konkursu Ząbkowice Krzywe Wieże. Zgłoszenie można także wysłać skanem na adres e-mai: [email protected] – formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdą Państwo poniżej. Zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy!

regulamin 2021

– OTWÓRZ NA NOWEJ KARCIE

formularz zgłoszeniowy 2021

Komentarze

Zostaw swój komentarz