To, że Telewizja Polska zrealizowała trzeci sezon popularnego programu pt. „Sanatorium Miłości” we współpracy z Uzdrowiskami Kłodzkimi w przepięknej Polanicy-Zdroju nie jest tajemnicą od września 2020 r. Od stycznia 2021 r. możemy ten emocjonujący format oglądać na ekranach naszych telewizorów.  

W obecnej edycji uczestnicy programu zamieszkali w obiekcie Wielka Pieniawa w samym sercu Parku Zdrojowego. Areną dla ich przygód i doznań – także zdrowotnych, są m.in. obiekty uzdrowiskowe i zakład przyrodoleczniczy Uzdrowisk Kłodzkich. W ramach współpracy TVP zrealizowała nagrania do 10 odcinków programu, które będziemy oglądać do marca br. Kolejne odcinki programu do obejrzenia w każdą niedzielę w TVP1 o 21:15, oraz na www.vod.tvp.pl .

Emisja pierwszego odcinka już za nami, według badań oglądalności program zgromadził cztery miliony widzów przed telewizorami. Prowadząca Marta Manowska przywitała dwunastkę uczestników w Polanicy-Zdroju, by mogli nawiązać pierwsze znajomości i relacje. Sądząc po komentarzach w sieci, program odebrany został bardzo pozytywnie przez telewidzów w całej Polsce, a także przez mieszkańców Polanicy-Zdroju i regionu Ziemi Kłodzkiej, dla którego jest niewątpliwą promocją.

Uzdrowiska Kłodzkie są partnerem i sponsorem tej edycji programu i choć aktualnie nie prowadzą działalności uzdrowiskowej w ramach kontraktów z NFZ, ze względu na istotne ograniczenia związane z pandemią, to przygotowują specjalną ofertę pobytów leczniczych w Wielkiej Pieniawie, a także w innych sanatoriach w Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju.

Szczegóły dotyczące pobytów w Wielkiej Pieniawie będą prezentowane w miarę znoszenia obostrzeń w zakresie pobytów uzdrowiskowych. Obecnie Kuracjusze mogą korzystać z bazy uzdrowiskowej w szczególnych przypadkach i dla nich aktualnie przygotowany jest pakiet rehabilitacji po przebyciu COVID-19. Wszystkie bieżące informacje na temat możliwości pobytu znajdują się na stronie www.uzdrowiska-klodzkie.pl, a szczegóły dotyczące realizacji i emisji programu na profilach społecznościowych Uzdrowisk w portalach FacebookInstagram do których śledzenia zapraszamy.

foto: TVP/Facebook Sanatorium Miłości

Komentarze

Zostaw swój komentarz