Kilka dni temu późnym wieczorem ziębiccy policjanci otrzymali zgłoszenie zaginięcia młodego mężczyzny, który wyszedł z domu. Rodzina nie wiedziała co się z nim dzieje. Najbliżsi obawiali się nawet, że może on targnąć się na swoje życie.

Mimo intensywnych poszukiwań, nie udawało się odnaleźć mężczyzny. Jeden z dzielnicowych, który był zaangażowany w działania poszukiwawcze, wielokrotnie próbował skontaktować się z zaginionym. Nie zważając na to, że już dawno zakończył służbę, nie zaprzestał działań poszukiwawczych za zaginionym mężczyzną. Wczesnym rankiem nawiązał kontakt telefoniczny z 26-latkiem i tak poprowadził rozmowę, że uzyskał informacje w jakich okolicach przebywa mężczyzna.

Policjant natychmiast pojechał w to miejsce. Jak się okazało mundurowy trafnie wytypował lokalizację, gdzie znajdował się zaginiony. 26-latek został odnaleziony na terenie sąsiedniego powiatu. Mężczyzna cały i zdrowy wrócił do najbliższych, a dzielnicowy po całodziennej służbie i pracowitej nocy wreszcie mógł odpocząć.

Poprzez: KPP Ząbkowice Śląskie

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy, jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu.

Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami m.in. z Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego, którzy dyżurują pod numerem telefonu 800702222. Możemy też zajrzeć na stronę www.liniawsparcia.pl , na której znajduje się lista placówek, w których możemy uzyskać profesjonalną pomoc. Pamiętajmy, nie musimy być sami z naszymi problemami. Są osoby, które nam pomogą, całkowicie bezpłatnie i anonimowo.

1 Komentarze

  1. Ząbkowicki policja też mi kiedyś w podobnej sytuacji pomagała więc brawa dla nich za to

Zostaw swój komentarz