Poznaliśmy termin, w którym – według zamierzeń organizatorów – odbędzie się 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej. Jeśli sytuacja pandemiczna na to pozwoli, to 41. PPA zajmie nasze umysły w dniach 11 – 20 czerwca.

Na szczegóły organizacji i programu należy jednak jeszcze poczekać do połowy kwietnia. Temat Przeglądu Piosenki Aktorskiej niedawno poruszaliśmy w naszym serwisie. Przypomnijmy, że w 2021 roku odbędzie się festiwal przeniesiony z kończącego się 2020 roku. O przełożeniu mówi rzeczniczka prasowa Teatru Muzycznego Capitol Joanna Kiszkis: O tym, jakie jeszcze koncerty i spektakle będą mogli zobaczyć widzowie czerwcowej edycji, poinformujemy na konferencji prasowej w połowie kwietnia. Organizatorzy zapewniają, że 17 kwietnia ruszy sprzedaż biletów na 41. PPA. Wiadomo, że oprócz Aktorskiej Interpretacji Piosenki odbędzie się także Off.

Wciąż czekamy na plakat festiwalu. Tym razem będą za niego odpowiedzialni niezwykle uzdolnieni i młodzi – studenci Pracowni Projektowania Graficznego/Plakatu Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Joanna Kiszkis dodaje, że trwa wewnętrzny konkurs. Jego rozstrzygnięcie w połowie lutego 2021. Warto zaznaczyć, że projekt plakatu Przeglądu Piosenki Aktorskiej to jedno z zadań semestralnych w Pracowni.

Miłośnicy PPA muszą wiedzieć, że od niedawna festiwal ma nowy adres internetowy. Więcej informacji na stronie www.ppa.teatr-capitol.pl

Komentarze

Zostaw swój komentarz