Sudeckie Fakty

WIDEO

WYWIAD

BLOGI

SZUKAJ

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
6 °c
Wałbrzych
6 ° śr.
7 ° czw.
7 ° pt.
  • AKTUALNOŚCI
  • TWÓJ POWIAT
    • Ząbkowice Śląskie
    • Kłodzko
    • Dzierżoniów
    • Świdnica
    • Wałbrzych
    • Jelenia Góra
  • DZIEJE SIĘ
  • SPORT
  • KULTURA
  • Dolny Śląsk
  • AKTUALNOŚCI
  • TWÓJ POWIAT
    • Ząbkowice Śląskie
    • Kłodzko
    • Dzierżoniów
    • Świdnica
    • Wałbrzych
    • Jelenia Góra
  • DZIEJE SIĘ
  • SPORT
  • KULTURA
  • Dolny Śląsk
Sudeckie Fakty
Home Ząbkowice Śląskie Kamieniec Ząbkowicki GMINA KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu

Info Zabkowice4YOU przez Info Zabkowice4YOU
18 lutego 2017
w GMINA KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
0

24 lutego 2017 r. rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie targowe w regionie i jedno z największych w Polsce –  Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Jak co roku goszczą one w Hali Stulecia. Trwająca trzy dni impreza gromadzi rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich! Turystów indywidualnych, grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i dosłownie każdego, kto planuje wakacje, podróże, wycieczki i inne formy turystyki.

Dla naszych gości zaprosiliśmy ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Zaprezentują się między innymi regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych. Stoiska te odwiedzają tysiące Wrocławian i mieszkańców Dolnego Śląska. Specjalnie dla Państwa planujemy liczne atrakcje: wystawę dinozaurów, makiety kolejek, stanowisko z wirtualną rzeczywistością (VR) oraz wiele konkursów z nagrodami.

Rokrocznie, jedną z najważniejszych atrakcji MTT we Wrocławiu jest Festiwal Podróżników, czyli spotkania z globtroterami i ludźmi, których życie jest niekończącą się podróżą. Wraz z naszymi gośćmi udamy się do Meksyku, Czarnobyla, na Filipiny i do miejsc, które są marzeniem wielu z nas. Niespodzianka czeka również dzieci, bo będą miały niepowtarzalną okazję, aby spotkać Szymona Radzimierskiego – dziesięcioletniego łowcę przygód, który podróżuje po najdzikszych zakątkach świata, pisze bloga, a do tego wydał właśnie swoją pierwszą książkę! Nasz gość specjalny spędzi z nami aż dwa dnia (25-26.02) i dodatkowo w sobotę (25.02) wystąpi ze swoją autorską prelekcją. Najmłodsi nie powinni tego ominąć!

Festiwal Kulinarny, kolejny ze sztandarowych wydarzeń MTT, czyli podróż dookoła świata przez smaki, kuchnie i zwyczaje. Sztuka kulinarna, degustacje, prezentacje, konkursy, stoiska z najlepszymi lokalnymi wyrobami i kucharze, którzy na oczach odwiedzających tworzyć będą wyjątkowe dania. Smakosze będą zachwyceni! Szczególnie, że będą mieli okazję skosztować kuchni japońskiej, amerykańskiej oraz francuskiej!\

Rok 2017 będzie dla Wrocławia bardzo ważny, w końcu już za kilka miesięcy rozpoczną się z naszym mieście Igrzyska Sportów Nieolimpijskich – The World Games. Aby przybliżyć ideę tego wydarzenia oraz dyscypliny, w których będą rywalizować sportowcy, na MTT przygotowanie zostanie specjalne stoisko – z grami, konkursami i interaktywnymi atrakcjami dla każdego. Już kolejny raz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego występuje w roli współorganizatora MTT. Stoisko UMWD jest co roku jednym z najliczniej odwiedzanych punktów Targów. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Szczególnie, że UMWD przygotowuje Strefę Atrakcji Dolnego Śląska, która w głównej mierze stworzona będzie przez Państwa, gdyż każdy może zgłosić swoje propozycje i atrakcje. Dolny Śląsk jest piękny – będzie się działo! Minigolf pod sklepieniem kopuły Hali Stulecia? Tego jeszcze nie było! Wyjątkowa atrakcja, która z pewnością przyciągnie tłumy. A i najmłodsi nie będą się nudzić, gdyż czeka na nich moc niespodzianek, takich jak: Jurapark Krasiejów – muzeum paleontologiczne połączone z parkiem rozrywki, Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka – magiczne miejsce kolekcjonujące opowieści, czy Kolejkowo, czyli największa makieta kolejowa w Polsce. Fundacja Niesamowity Dolny Śląsk pojawi się na MTT z filmem o Dolnym Śląsku, nakręconym w 360 stopniach – najnowszej technologii, która stała się hitem i zdobywa coraz większą popularność wśród internautów i różnego rodzaju twórców. Stoisko Fundacji będzie dla odwiedzających możliwością bliskiego spotkania z wirtualną rzeczywistością. Gra Targowa MTT cieszy się niezmiennie wielką popularnością, dlatego kolejny raz będzie szansa na wspólną zabawę oraz nutkę rywalizacji! Starsi czy młodsi – każdy może się zgłosić, odwiedzać stoiska naszych wystawców, rozwiązywać zadania, gromadzić punkty i zdobywać nagrody.

W pierwszy dzień targów szczególnie zapraszamy przedstawicieli branży turystycznej, dla której przygotowujemy szereg wydarzeń biznesowych i specjalistycznych szkoleń dla biur podróży. Pojawi się bardzo aktualny temat wykorzystywania mediów społecznościowych w marketingu oraz potencjału VR w turystyce. Tegoroczna edycja MTT to również spotkania z blogerami podróżniczymi! Będą szkolenia, prezentacje i sesje indywidualne. A wszystko po to, aby nawiązywanie kontaktów i współprac stało się łatwiejsze i bardziej efektywne. Dla szkół przygotowaliśmy natomiast warsztaty o pracy w turystyce, na które już teraz warto zarezerwować czas.

Tagi: przedsiębiorczośćczas wolny
UdostępnijUdostępnij
Poprzedni wpis

Sprzeciwił się Hitlerowi

Następny wpis

Kolejne przetargi na działki na Osiedlu Owocowym ogłoszone!

Następny wpis

Kolejne przetargi na działki na Osiedlu Owocowym ogłoszone!

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz jeszcze

  • Popularne
  • Komentowane
  • Najnowsze
Administracja po cyfryzacji ma być bliżej mieszkańców

Administracja po cyfryzacji ma być bliżej mieszkańców – 10 gmin z powiatu bolesławieckiego podjęło współpracę

6 lipca 2023

Jezus Panem jest – Wielkanoc 2018

1 kwietnia 2018

Lotnicy bez skrzydeł (2) – „Jak będzie wyglądać przyszłość i co robić dalej?”

12 września 2021

Cyklostrada (południowo) Dolnośląska – coraz bliżej realizacji ciekawej inicjatywy

19 listopada 2021
Muzyka przybliża do sacrum

Muzyka przybliża do sacrum – zaproszenie na koncert

4 lipca 2025
Wakacje pełne przygód

Wakacje pełne przygód – są jeszcze miejsca na Kopalniane Ekspedycje

4 lipca 2025
Adam Maciejczyk Chcemy przełamywać

Adam Maciejczyk: „Chcemy przełamywać bariery. Nie tylko bólu…”

4 lipca 2025
Zmierzą się wojska pruskie

Zmierzą się wojska pruskie i austriackie – sobota w Burkatowie

4 lipca 2025

Reklama

Timcatering.pl

Ostatnie aktualności

Muzyka przybliża do sacrum
Wałbrzych

Muzyka przybliża do sacrum – zaproszenie na koncert

4 lipca 2025
Wakacje pełne przygód
Wałbrzych

Wakacje pełne przygód – są jeszcze miejsca na Kopalniane Ekspedycje

4 lipca 2025
Adam Maciejczyk Chcemy przełamywać
Dolny Śląsk

Adam Maciejczyk: „Chcemy przełamywać bariery. Nie tylko bólu…”

4 lipca 2025
Zmierzą się wojska pruskie
Świdnica

Zmierzą się wojska pruskie i austriackie – sobota w Burkatowie

4 lipca 2025
Łączenie sił na rzecz
Dolny Śląsk

Łączenie sił na rzecz transformacji energetycznej regionu

3 lipca 2025
Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” dla Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”
Wałbrzych

Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” dla Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”

3 lipca 2025

SudeckieFakty.pl - wiarygodne informacje obejmujące powiaty: wałbrzyski, świdnicki, dzierżoniowski, ząbkowicki i kłodzki, jeleniogórskie oraz Dolny Śląsk. Sprawdzone fakty i wyraziste opinie.

Polityka Prywatności

sudeckiefakty

Nieskrywana spontaniczność i nieudawana naturaln Nieskrywana spontaniczność i nieudawana naturalność zamieniają kilkadziesiąt minut w roku w pasmo ciepłych ekspresji niesionych aurą słów, które nigdy nie pozostawiają publiczności obojętną.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/milosc-jest-zadomowieniem-i-niejedno-ma-imie-foto/ 
#miłość #muzyka #poezja #śpiew #recytacja #koncert #miłośćniejednomaimię #ząbkowiceŚląskie
Budynek Szkoły Podstawowej oraz przedszkola w Psz Budynek Szkoły Podstawowej oraz przedszkola w Pszennie już wkrótce doczeka się termomodernizacji oraz poprawy efektywności energetycznej.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/budynki-oswiaty-z-lepsza-efektywnoscia-energetyczna-w-pszennie-to-bardzo-konkretna-sprawa/
#inwestycja #edukacja #ekologia #termomodernizacja #pszenno #gminaświdnica
Pasje dolnośląskich policjantów przybierają różne formy, a ich spektrum jest bardzo szerokie. Począwszy od sportów drużynowych, bieganie, strzelectwo na sportach ekstremalnych skończywszy.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/zdobyl-najwyzszy-szczyt-afryki-polnocnej-jebel-toubkal-niesamowity-wyczyn-policjanta-z-klodzka/ 
#wspinaczka #wspinaczkagórska #wspinaczkawysokogórska #jebeltoubkal #policjant #pasjonat #himalaista #kłodzko
78 lat temu – 19 lutego 1947 roku – na mocy wy 78 lat temu – 19 lutego 1947 roku – na mocy wyroku komunistycznego sądu, w dzierżoniowskim więzieniu stracony został żołnierz Armii Krajowej Mieczysław Jeruzalski.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/mial-20-lat-gdy-zamordowany-zostal-na-podstawie-wyroku-komunistycznego-sadu-sp-mieczyslaw-jeruzalski/ 
#armiakrajowa #ak #żolnierz #żołnierzewyklęci #zbrodniekomunistyczne #zbrodniesądoweprl #cześćichwałabohaterom #wiecznapamięćpoległym
Wyobraź sobie lot balonem, który nagle zaczyna s Wyobraź sobie lot balonem, który nagle zaczyna się podnosić… Niżej widać już tylko chmury. Wyobraź sobie rejs okrętem podwodnym, który niespodziewanie bardzo się zanurza… Peryskop nie sięga już lustra wody, aby ujrzeć niebo. Nie zastanawiasz się, co będzie dalej? Może jednak wolisz wiedzieć, co się wydarzy?
➡️ https://sudeckiefakty.pl/wartosci-leki-nadzieje-uciechy-pojda-na-wysypisko-ai-moze-zawladnac-czlowiekiem/
#sztucznainteligencja #ai #technologiecyfrowe #ryzyka #szanse #inteligencjaczłowieka #człowiek #aieksploracja #andrzejzybertowicz #dobraksiążka #bliżejsłowa
Burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk i Barda M Burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk i Barda Marta, jako przedstawicielki inicjatywny Lokalnej Organizacji Turystycznej „Dolny Śląsk poza utartym szlakiem”, prezentowały dzisiaj zamierzenia dotyczące szans na ożywienie branży turystycznej po powodzi.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/plan-na-dolny-slask-poza-utartym-szlakiem-rozmowa-w-palacu-marianny-oranskiej/
#turystyka #ziemiakłodzka #ziemiaząbkowicka #złotystok #bardo #kamieniecząbkowicki #pałacmariannyorańskiej #atrakcjeturystyczne #produktturystyczny
Muzyka przybliża do sacrum

Muzyka przybliża do sacrum – zaproszenie na koncert

4 lipca 2025
Wakacje pełne przygód

Wakacje pełne przygód – są jeszcze miejsca na Kopalniane Ekspedycje

4 lipca 2025
Adam Maciejczyk Chcemy przełamywać

Adam Maciejczyk: „Chcemy przełamywać bariery. Nie tylko bólu…”

4 lipca 2025
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • AKTUALNOŚCI
  • TWÓJ POWIAT
    • Ząbkowice Śląskie
    • Kłodzko
    • Dzierżoniów
    • Świdnica
    • Wałbrzych
    • Jelenia Góra
  • DZIEJE SIĘ
  • SPORT
  • KULTURA
  • Dolny Śląsk

© 2022 SudeckieFakty.pl

Po zapoznaniu się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane
w taki sposób jaki został omówiony w regulaminie oraz niniejszej polityce (https://sudeckiefakty.pl/cookies)

PRZEJDŹ DO SERWISU
Manage consent

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary
Always Enabled
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Non-necessary
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
SAVE & ACCEPT