Nasze codzienne małe wybory mają olbrzymie znaczenie dla gospodarki Dzierżoniowa. Możemy ją wspierać korzystając z oferty lokalnych handlowców i decydując się na korzystanie z lokalnych usług, a w przypadku przedsiębiorców tworząc lokalną sieć współpracy.

Promocja takich postaw to pomysł działającej przy burmistrzu Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców. To wyjątkowo potrzebne działanie, szczególnie w tym najtrudniejszym dla firm czasie. W tym celu miasto udostępnia swoją stronę www.dzierzoniow.pl, stronę poświęconą lokalnej gospodarce www.investin.dzierzoniow.pl oraz media społecznościowe. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do tej akcji zachęcam do kontaktu ze Społeczną Radą Przedsiębiorców i z Wydziałem Rozwoju Miasta – mówi przewodnicząca Społecznej Rady Przedsiębiorców Diana Kaczyńska.

Chęć udziału w kampanii Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie zgłosiło już ponad dwadzieścia firm współpracujących ze Społeczną Radą Przedsiębiorców. W Dzierżoniowie jest ponad 4 tys. 200 firm. To przedsiębiorcy tworzą miejsca pracy i dzięki Państwa podatkom miasto może się rozwijać. Kupując lokalnie i wybierając lokalne usługi wspieramy dzierżoniowskie firmy i zostawiamy więcej pieniędzy na naszym rynku. Dlatego, jeśli możemy, wybierajmy dzierżoniowskich przedsiębiorców – zachęca burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

Pierwszy etap kampanii związany jest z jej promocją wśród mieszkańców, drugi z promowaniem lokalnych biznesów. Dołącz do kampanii Kupuj Lokalnie

Poprzez: dzierzoniow.pl

Komentarze

Zostaw swój komentarz