KULTURAVIDEO

Kocham Cię

0

Kilkutonowy dzień – jak mam się ruszyć. Ciężko w to uwierzyć, znów muszę podnieść się, a ciało krzyczy „zostań tu, gdzie leżysz”. To nie moja wina, czasu nie zatrzymam. Świat się kręci tak jak chce. Na wczoraj wypnę się, dzisiejszy prześpię dzień na drugim boku. Poczekam co znów spotka mnie, posprzątam myśli złe, z letargu zbudzę się, bo tak na prawdę wystarczy Twoje Kocham Cię, Kocham Cię. Rano lada dzień, Kilkutonowy dzień. Ciężki dzień, wciąż głowa ciężka, myśli jakieś dziwne, by znowu siłę mieć, pozbierać wszystko to, co pogubiłem. To nie moja wina, czasu nie zatrzymam. Świat się kręci tak, jak chce. Na wczoraj wypnę się, dzisiejszy prześpię dzień na drugim boku. Poczekam, co znów spotka mnie, Posprzątam myśli złe, z letargu zbudzę się, bo tak na prawdę wystarczy Twoje Kocham Cię, Kocham Cię…

„Golden Life” – zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji do gustu publiczności jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku, a album „Midnight Flowers” – płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej. Premiera utworu „Kocham Cię” miała miejsce ponad rok temu, gdy zespół obchodził 30-lecie istnienia. Członkowie formacji napisali o tej piosence m.in.: Słowo klucz ‚Kocham Cię’ to nasz nowy singiel który tekstowo opowiada o tym, że miłość ratuje każdego i że po to warto żyć.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas.

Komentarze

Zostaw swój komentarz