• Policjanci zatrzymali 37-latka po tym, jak używając przemocy psychicznej, wszczynał awantury i groził swojej konkubinie pozbawieniem życia.

Do przestępstwa znęcania się nad kobietą doszło w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że mężczyzna od czerwca br. wszczynał awantury konkubinie, z którą mieszkał. Podczas kłótni bił ją i ubliżał słowami wulgarnymi. Okazało się również, że 37-latek groził kobiecie uszkodzeniem ciała przy użyciu noża.

Kobieta obawiając się o swoje życie uciekała z mieszkania. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Podejrzany został już przesłuchany i usłyszał zarzuty znęcania się. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Taką decyzję podjął sąd, na podstawie zgromadzonych materiałów i dowodów. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną kodeks karny przewiduje karę 5 lat pozbawienia wolności.

  • Podczas innej interwencji domowej policjanci z Kudowy-Zdroju zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego.

Podczas czynności służbowych policjanci ujawnili w jego miejscu zamieszkania środki odurzające w postaci amfetaminy i marihuany. Mężczyzna nie potrafił powiedzieć skąd w mieszkaniu znalazły się narkotyki. Z zabezpieczonej ilości można było przygotować kilkadziesiąt porcji. Usłyszał zarzuty przestępstwa posiadania narkotyków. Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz karnie. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzez: KPP Kłodzko

Komentarze

Zostaw swój komentarz