KULTURAVIDEO

Atom miłości

0

W oczy patrzy nam prawda, którą już znasz. Tak niewiele dziś może zaskoczyć nas. Wiemy, wszystko to dał nam naraz nasz świat. Na pytania sam zawsze odpowiedź znajdź. Zawracamy rzeki bieg, zahaczamy o kosmos. Może nic nie umiemy rozpoznać. Znamy się. Znamy się jak nikt. Rozpędzamy tutaj ten jeden atom miłości, ale nikt nie ułatwia nam drogi. Znamy się. Znamy się jak nikt. Czemu czujesz ze szybko znudzi to nas. Ten rutyny smak poczujemy nie raz. Zanim poznam cię, to jest pewne ja wiem. Dziś nie patrzę wstecz. Nic nie zatrzyma mnie! Zawracamy rzeki bieg, zahaczamy o kosmos. Może nic nie umiemy rozpoznać. Znamy się. Znamy się jak nikt. Rozpędzamy tutaj ten jeden atom miłości, ale nikt nie ułatwia nam drogi. Znamy się. Znamy się jak nikt.

„Loka” to polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Kamila Mikułę i Grzegorza Porowskiego. Teledysk do singla „Atom miłości”! został nakręcony w przepięknej scenerii Kaszubskiej Ostoi. Właśnie to miejsce wybrano ze względu na niepowtarzalny klimat, miejsce na przygodę, odpoczynek i dobre samopoczucie, które ma również towarzyszyć tym, którzy słuchają piosenki. Zespół porusza temat niekończącej się miłości, która nie traci na swej wartości pomimo upływu czasu. Nie ma mowy o wypaleniu się tego uczucia. Z każdą chwilą przybiera ona na swej sile. Wokalista zawraca rzeki bieg, aby pokazać swej ukochanej nowe horyzonty. Nie ma czasu na nudę i monotonię. Atom miłości zostaje rozpędzany w tym właściwym dla nich kierunku.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas.

Komentarze

Zostaw swój komentarz