KULTURAVIDEO

W górę patrz

0

Trzeba zgubić mnóstwo czasu, by wiedzieć jak każda chwila cenna jest. Kiedy traci się przyjaciół, zostaje tylko ten, który mało ma, ale zawsze dzieli się. W górę patrz, żeby mocno żyć. W górę patrz i przed siebie idź. Twoim snom nikt nie powie: „Stój”. W górę patrz, żeby mocno żyć. W górę patrz, wciąż przed siebie idź. Każdy dzień jest od dzisiaj twój. Czasem przełknąć gorycz klęski, gdy przyjdzie strach. Przed nieznanym chować twarz. Żeby poczuć smak zwycięstwa. Docenić je umie tylko ten, kto nie miał szans. W górę patrz, żeby mocno żyć. W górę patrz i przed siebie idź. Twoim snom nikt nie powie: „Stój”. W górę patrz, żeby mocno żyć. W górę patrz, wciąż przed siebie idź. Każdy dzień jest od dzisiaj twój. Pozostaniesz bezimienny, gdy się wtopisz w tłum. Nie zawrócisz wtedy biegu spraw. Kto na drobne się rozmieni, nie poskłada już i nie będzie sobą choćby chciał. Tacy, którzy się nie mylą, nie robią nic. W górę patrz, żeby mocno żyć. W górę patrz i przed siebie idź. Twoim snom nikt nie powie: „Stój”. W górę patrz, żeby mocno żyć. W górę patrz, wciąż przed siebie idź. Każdy dzień jest od dzisiaj twój.

Dobra wiadomość dla fanów zespołu „IRA”. Po czterech latach zespół wydaje nowy singiel „W górę patrz”. Utwór nawiązuje swoim charakterem do rockowego brzmienia zespołu znanego już jego fanom. Teledysk do klipu wyreżyserował i wyprodukował sam Artur Gadowski, co zapewne może być dużym zaskoczeniem. Pojawia się w nim nowe młode pokolenie fanów zespołu, zebranych przez Julkę Grabowską. Piosenka powstała w czasie epidemii koronawirusa w Polsce i miała być / jest swego rodzaju panaceum na depresywne i defensywne emocje, jakie udzielają się wielu z nas pod wpływem izolacji i wielu rozmaitych ograniczeń, jakie niesie poczucie niepewności.  to polski zespół rockowy, którego zdecydowaną siłą są koncerty. Sprawdzona marka. Na scenie są od 1987 r. Największe sukcesy „IRA” przypadły na pierwszą połowę lat 90.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas.

Komentarze

Zostaw swój komentarz