DzierżoniówVIDEOSPORT

Talent na ringu – Kamil Łaszczyk trenuje w Dzierżoniowie [VIDEO]

0

Kamil Łaszczyk niezwykle utalentowany pięściarz z Wrocławia, a trenujący pod okiem Piotra Wilczewskiego w klubie bokserskim w Dzierżoniowie, podpisał kontrakt z jednym z najbardziej znanych polskich promotorów i dziennikarzy Mateuszem Borkiem.

Jak mówił nam zawodnik, który dotąd na ringu nie poniósł żadnej porażki, to dla niego wielka szansa na to, by wreszcie doprowadzić do walki o tytuł mistrza świata. Zawodnik, który nie tak dawno pokonał Ołeksandra Jegorowa, ma w Dzierżoniowie perfekcyjne warunki do treningu, Kamil Łaszczyk pracuje z wybitnym byłym pięściarzem Piotrem Wilczewskim. Na co przede wszystkim zwracają uwagę? Zobacz nasze video.

Kamil, za naszym pośrednictwem bardzo dziękuję kibicom za ogromne wsparcie, jakie zyskuje od coraz większej rzeszy fanów w całym kraju. Zapewnia, że zrobi wszystko by wejść na bokserski szczyt. My w Kamila gorąco wierzymy. Sudeckie Fakty będą jego karierę śledzić, a być może już niedługo doczekamy się wreszcie polskiego mistrza świata w zawodowym boksie.

Łukasz Ciona

Komentarze

Zostaw swój komentarz