zdjęcia: ZOO Wrocław

Radosław Ratajszczak, pomysłodawca Afrykarium i ojciec sukcesu wrocławskiego ZOO nie będzie już prezesem ogrodu. Ma przenieść się do Wietnamu, w którym zajmie się dużym projektem przyrodniczym.

Radosław Ratajszczak ma zarabiać zdecydowanie więcej w Wietnamie, w którym wygrał konkurs na szefa przyrodniczego projektu, ale swoją przyszłość miał planować we Wrocławiu.

Jak dowiedział się Super Express, powodem tej decyzji miała być bierność Jacka Sutryka i brak spotkania, na którym zasłużony prezes chciał porozmawiać o swojej przyszłości i przedstawić swoje pomysły na kolejne inwestycje.

ZOO od wielu miesięcy cieszy się sporym zainteresowaniem i przyjmuje wielu mieszkańców i turystów. Na tle innych miejskich spółek wyróżnia się także finansowaniem własnym. Nie potrzebuje pomocy miasta by spłacać swoje zobowiązania wobec banków.

Przypomnijmy, że tego lata wrocławskie ZOO pobiło swój rekord z 2017 roku. Tylko w lipcu i sierpniu przyjęło 620 602 osób z Polski i zagranicy. Wakacyjna frekwencja stanowi 54,34% z całej odnotowanej w 2021 r. Więcej na ten temat przeczytasz: TUTAJ! 

Czy Jacek Sutryk zdąży naprawić tę sytuację i uda mu się zatrzymać prawdziwego eksperta na swoim stanowisku? Liczymy na zdecydowany ruch włodarza miasta!

Komentarze

Zostaw swój komentarz