Kłodzki Ośrodek Kultury, tradycyjnie od wielu lat organizuje imprezę cieszącą się dużym zainteresowaniem i udziałem publiczności o nazwie „Kwiaty Lata”. 

To wydarzenie ma charakter konkursowy a warunkiem udziału jest wykonanie kompozycji florystycznej z kwiatów i ziół.  Zgłoszone bukiety prezentowane są również podczas wystawy w Galerii Sztuki pARTer Kłodzkiego Ośrodka Kultury.

Organizatorzy zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do aktywnego udziału w tym wydarzeniu. Czekają na Państwa prace 15 sierpnia br. w godzinach 8:00 – 11:00. Wystawę bukietów można zobaczyć również 15 sierpnia w godzinach 11.00 – 15.00. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia o godzinie 16.00 w sali widowiskowej KOK.

W trakcie wystawy odbędzie się plebiscyt publiczności, podczas którego każdy może zagłosować na wybraną pracę kwiatową. Na najpiękniejsze kompozycje czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły regulaminu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie:  http://www.centrumftp.nazwa.pl/common/v3/index.php/component/content/article/24-zapowiedzi-imprez/2185-15-08-kwiaty-lata-2020

Komentarze

Zostaw swój komentarz