Sudeckie Fakty

WIDEO

WYWIAD

BLOGI

SZUKAJ

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
6 °c
Wałbrzych
6 ° śr.
7 ° czw.
7 ° pt.
  • AKTUALNOŚCI
  • TWÓJ POWIAT
    • Ząbkowice Śląskie
    • Kłodzko
    • Dzierżoniów
    • Świdnica
    • Wałbrzych
    • Jelenia Góra
  • DZIEJE SIĘ
  • SPORT
  • KULTURA
  • Dolny Śląsk
  • AKTUALNOŚCI
  • TWÓJ POWIAT
    • Ząbkowice Śląskie
    • Kłodzko
    • Dzierżoniów
    • Świdnica
    • Wałbrzych
    • Jelenia Góra
  • DZIEJE SIĘ
  • SPORT
  • KULTURA
  • Dolny Śląsk
Sudeckie Fakty
Home Świdnica

Bezpieczeństwo energetyczne przedsiębiorstwa – jak się zabezpieczyć oraz możliwości finansowania w nowej perspektywie finansowej?

KK przez KK
21 listopada 2023
w Świdnica, Aktualności
0
Bezpieczeństwo energetyczne przedsiębiorstwa

Transformacja energetyczna staje się rzeczywistością dla przedsiębiorców. Dlatego warto odkrywać nowe możliwości poprzez udział w konferencji. Przedsiębiorcy dowiedzą się, jak spożytkować korzyści z inwestycji w energię odnawialną.

Coraz większa świadomość przemian zachodzących w sektorze energetycznym stawia nowe wyzwania. Konferencja „Bezpieczeństwo Energetyczne przedsiębiorstwa – Jak się zabezpieczyć oraz możliwości finansowania w nowej perspektywie finansowej” ma na celu przedstawienie perspektywicznych trendów, wymianę informacji i nawiązanie współpracy z lokalnymi firmami zainteresowanymi inwestycjami energetycznymi. Podczas spotkania zostaną omówione kwestie prawne, finansowe oraz perspektywy rozwoju na rynku energii odnawialnej. Przedsięwzięcie jest odpowiedzią na potrzebę dostarczenia informacji i możliwości współpracy w kontekście transformacji energetycznej. Spotkanie otworzy nowe horyzonty dla sektora energetycznego i przyczyni się do budowania zrównoważonej przyszłości w dziedzinie energii.

Wiele osób, w tym przedsiębiorców, nie zdaje sobie do końca sprawy jak duża zmiana nas czeka. Niektórzy eksperci transformacje energetyczną porównują do rewolucji przemysłowej czy zmian, które zapoczątkował internet. Jesteśmy na początku tej drogi i mamy do wykorzystania bezprecedensową szansę ukierunkowania transformacji w taki sposób, aby czerpać z niej korzyści przez kolejne dekady. Przestrzenią do wykorzystania tej szansy, do skonsolidowania sił, budowania kompetencji i realizacji wspólnych inwestycji jest właśnie Klaster Świdnicka Energia Odnawialna. Szczególnie, że obecnie funduszy na budowanie samowystarczalności energetycznej jest bardzo dużo, brakuje jedynie dobrych projektów – mówi dyrektor zarządzający Klastra Świdnicka Energia Odnawialna i prezes Stowarzyszenia Energetyki Obywatelskiej Ziemi Świdnickiej Paweł Łapacz.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc dostępnych dla gości jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Z firmami, które dodatkowo wyrażą zgodę podczas rejestracji zostanie nawiązany bezpośredni kontakt w celu skonsultowania spersonalizowanych możliwości finansowania inwestycji.

AGENDA:

  • 9:30 – 10:00 rejestracja
  • 10:00 – 10: 15 rozpoczęcie, przywitanie gości
  • 10:15 – 10:35 Sytuacja i aktualne warunki na rynku energii dla przedsiębiorstw – Sonel S.A.
  • 10: 35 – 11:00 Budowa lokalnego rynku energii odpowiedzią na niestabilne czasy – Klaster Świdnicka Energia Odnawialna
  • 11: 00 – 11:30 Inwestycje w Efektywność Energetyczną jako Klucz do Sukcesu Biznesowego– Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
  • 11:30 – 12:00 Regionalne dotacje dla przedsiębiorców w nowym okresie finansowania, jakich błędów unikać przy aplikowaniu – Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca
  • 12:00 – 12:30 Krajowe dotacje na finansowanie bezpieczeństwa energetycznego – Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o.
  • 12:30 – 13:00 Dofinansowania na dokumentację techniczną i inwestycje OZE – Klaster Świdnicka Energia Odnawialna
  • 13:00 – 13:30 sesja pytań i odpowiedzi, networking

Konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne przedsiębiorstwa –  jak się zabezpieczyć oraz możliwości finansowania w nowej perspektywie finansowej?” – wtorek – 28 listopada 2023 – godz. 10:00 – 13:30 – Miejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych (Rynek 39-40) – Świdnica – wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja – www.klaster.swidnica.pl/bezpieczenstwo-energetyczne

  • ORGANIZATORZY: Klaster Świdnicka Energia Odnawialna, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Sudecka Izba Przemysłowo Handlowa w Świdnicy
  • PARTNERZY: Sonel S.A., Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o., Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca
  • PATRONAT: Miasto Świdnica, Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Gmina Świdnica, Gmina Jaworzyna Śląska

 

Tagi: Unia Europejskaprzedsiębiorczość
UdostępnijUdostępnij
Poprzedni wpis

Moc inspiracji – za nami Daisy Wedding

Następny wpis

82 studentów kierunków medycznych ze stypendiami samorządu Dolnego Śląska – najlepszy wynik w Kłodzku

Następny wpis
82 studentów kierunków medycznych

82 studentów kierunków medycznych ze stypendiami samorządu Dolnego Śląska – najlepszy wynik w Kłodzku

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz jeszcze

  • Popularne
  • Komentowane
  • Najnowsze

Wolność

12 lipca 2020
Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być

Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być

5 czerwca 2025
Nowe personalia w diecezji świdnickiej

W diecezji świdnickiej nowi proboszczowie i wikariusze – LISTA wszystkich zmian

15 czerwca 2023
Pionier jest unowocześniony

„Pionier” jest unowocześniony – sanatorium w Szczawnie-Zdroju gotowe do przyjęcia kuracjuszy

22 czerwca 2023
Muzyka duszy zabrzmi w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin

Muzyka duszy zabrzmi w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin

6 czerwca 2025
W świdnickim Kościele Pokoju zagra organista Katedry Notre Dame w Paryżu

W świdnickim Kościele Pokoju zagra organista Katedry Notre Dame w Paryżu

6 czerwca 2025
Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być

Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być

5 czerwca 2025
Aktywni Dolnoślązacy nabór trwa

„Aktywni Dolnoślązacy” – nabór trwa

5 czerwca 2025

Reklama

Timcatering.pl

Ostatnie aktualności

Muzyka duszy zabrzmi w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin
Kłodzko

Muzyka duszy zabrzmi w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin

6 czerwca 2025
W świdnickim Kościele Pokoju zagra organista Katedry Notre Dame w Paryżu
Świdnica

W świdnickim Kościele Pokoju zagra organista Katedry Notre Dame w Paryżu

6 czerwca 2025
Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być
Jelenia Góra

Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być

5 czerwca 2025
Aktywni Dolnoślązacy nabór trwa
Wałbrzych

„Aktywni Dolnoślązacy” – nabór trwa

5 czerwca 2025
Web Summit w Vancouver
Dolny Śląsk

Web Summit w Vancouver – z udziałem dolnośląskich przedsiębiorców

5 czerwca 2025
Debiut nowych modeli
Jelenia Góra

Debiut nowych modeli zeroemisyjnych autobusów E9 i U18

4 czerwca 2025

SudeckieFakty.pl - wiarygodne informacje obejmujące powiaty: wałbrzyski, świdnicki, dzierżoniowski, ząbkowicki i kłodzki, jeleniogórskie oraz Dolny Śląsk. Sprawdzone fakty i wyraziste opinie.

Polityka Prywatności

sudeckiefakty

Nieskrywana spontaniczność i nieudawana naturaln Nieskrywana spontaniczność i nieudawana naturalność zamieniają kilkadziesiąt minut w roku w pasmo ciepłych ekspresji niesionych aurą słów, które nigdy nie pozostawiają publiczności obojętną.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/milosc-jest-zadomowieniem-i-niejedno-ma-imie-foto/ 
#miłość #muzyka #poezja #śpiew #recytacja #koncert #miłośćniejednomaimię #ząbkowiceŚląskie
Budynek Szkoły Podstawowej oraz przedszkola w Psz Budynek Szkoły Podstawowej oraz przedszkola w Pszennie już wkrótce doczeka się termomodernizacji oraz poprawy efektywności energetycznej.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/budynki-oswiaty-z-lepsza-efektywnoscia-energetyczna-w-pszennie-to-bardzo-konkretna-sprawa/
#inwestycja #edukacja #ekologia #termomodernizacja #pszenno #gminaświdnica
Pasje dolnośląskich policjantów przybierają różne formy, a ich spektrum jest bardzo szerokie. Począwszy od sportów drużynowych, bieganie, strzelectwo na sportach ekstremalnych skończywszy.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/zdobyl-najwyzszy-szczyt-afryki-polnocnej-jebel-toubkal-niesamowity-wyczyn-policjanta-z-klodzka/ 
#wspinaczka #wspinaczkagórska #wspinaczkawysokogórska #jebeltoubkal #policjant #pasjonat #himalaista #kłodzko
78 lat temu – 19 lutego 1947 roku – na mocy wy 78 lat temu – 19 lutego 1947 roku – na mocy wyroku komunistycznego sądu, w dzierżoniowskim więzieniu stracony został żołnierz Armii Krajowej Mieczysław Jeruzalski.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/mial-20-lat-gdy-zamordowany-zostal-na-podstawie-wyroku-komunistycznego-sadu-sp-mieczyslaw-jeruzalski/ 
#armiakrajowa #ak #żolnierz #żołnierzewyklęci #zbrodniekomunistyczne #zbrodniesądoweprl #cześćichwałabohaterom #wiecznapamięćpoległym
Wyobraź sobie lot balonem, który nagle zaczyna s Wyobraź sobie lot balonem, który nagle zaczyna się podnosić… Niżej widać już tylko chmury. Wyobraź sobie rejs okrętem podwodnym, który niespodziewanie bardzo się zanurza… Peryskop nie sięga już lustra wody, aby ujrzeć niebo. Nie zastanawiasz się, co będzie dalej? Może jednak wolisz wiedzieć, co się wydarzy?
➡️ https://sudeckiefakty.pl/wartosci-leki-nadzieje-uciechy-pojda-na-wysypisko-ai-moze-zawladnac-czlowiekiem/
#sztucznainteligencja #ai #technologiecyfrowe #ryzyka #szanse #inteligencjaczłowieka #człowiek #aieksploracja #andrzejzybertowicz #dobraksiążka #bliżejsłowa
Burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk i Barda M Burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk i Barda Marta, jako przedstawicielki inicjatywny Lokalnej Organizacji Turystycznej „Dolny Śląsk poza utartym szlakiem”, prezentowały dzisiaj zamierzenia dotyczące szans na ożywienie branży turystycznej po powodzi.
➡️ https://sudeckiefakty.pl/plan-na-dolny-slask-poza-utartym-szlakiem-rozmowa-w-palacu-marianny-oranskiej/
#turystyka #ziemiakłodzka #ziemiaząbkowicka #złotystok #bardo #kamieniecząbkowicki #pałacmariannyorańskiej #atrakcjeturystyczne #produktturystyczny
Muzyka duszy zabrzmi w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin

Muzyka duszy zabrzmi w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin

6 czerwca 2025
W świdnickim Kościele Pokoju zagra organista Katedry Notre Dame w Paryżu

W świdnickim Kościele Pokoju zagra organista Katedry Notre Dame w Paryżu

6 czerwca 2025
Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być

Święto Miodu i Dni Bolkowa 2025 – warto tam być

5 czerwca 2025
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • AKTUALNOŚCI
  • TWÓJ POWIAT
    • Ząbkowice Śląskie
    • Kłodzko
    • Dzierżoniów
    • Świdnica
    • Wałbrzych
    • Jelenia Góra
  • DZIEJE SIĘ
  • SPORT
  • KULTURA
  • Dolny Śląsk

© 2022 SudeckieFakty.pl

Po zapoznaniu się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane
w taki sposób jaki został omówiony w regulaminie oraz niniejszej polityce (https://sudeckiefakty.pl/cookies)

PRZEJDŹ DO SERWISU
Manage consent

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary
Always Enabled
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Non-necessary
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
SAVE & ACCEPT